Restoranidest

Argentiina restoranid

Meie restoranid asuvad kahel aadressil - Tartu mnt 80 ja Lootsi 8, Tallinnas.

Lõunamaise hõnguga Argentiina restoranid on lihasõprade meeli rõõmustanud juba üle 20 aasta. Pole mingit kahtlust – Argentiina restoranist leiad grilliparadiisi.

Meie peakokk Kalvi Sedrik on tuntud kui suurepärane lihaekspert, kes valdab kõiki saladusi, kuidas steik eriti mahlaseks ja maitsvaks grillida. Tema missiooniks on kõigi lihasõprade maitsemeelte piiride avardamine. Suus sulavad steigid valmivad elava tulega säriseval grillil otse klientide silmade all. Põnevaid valikuid jagub nii liha- kui ka kalasõpradele.
Hubase sisekujundusega restoranid pakuvad mõnusat äraolemist nii privaatsuse soovijatele kui ka suurematele seltskondadele. Toidu maitse toovad veel paremini esile hoolikalt valitud Argentiina ja Tšiili veinid ning klassikalised Prantsuse, Itaalia ja Hispaania veinid.
Maitseelamusi täiustab õdus interjöör, oma ala parimad teenindajad ning vaimustav muusika.
Lisaks maitsvale toidule pakuvad meie professionaalsed baristad ja La Marzocco Sulle
väga mõnusa kohvielamuse.

Maitsvaid argentiinapäraseid lõunatoite pakume igal argipäeval kell 12-15. Samuti olete oodatud meie mõlema restorani privaatsaalides korraldama firma jõulupidusid, koosolekuid, koolitusi, seminare, koosviibimisi, sünnipäevi ja teisi tähtsündmusi (galerii).

Olete teretulnud kõigil nädalapäevadel keskpäevast südaööni!

Lase end kanda põnevatele maitserännakutele lihasõprade paradiisis!